Lütfen Bekleyiniz...

Bandırma Şehirlerarası Nakliyat

Bandırma şehirlerarası taşıma hizmetinin temiz ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için eşyaların nakliyeden önce özenle depolanması sonra nakliye edilmesi gerekmektedir. AmbarTÜRK Nakliyat taşıma hizmeti ile eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ambalaj malzemelerinin kaliteli ve tek kullanımlık olması gerekmektedir. Kirli, yırtık ve sağlıksız ambalaj malzemeleri ne kadar sağlıklı ve temiz eşyalarınızı tutabilir. Özenli paketleme ve paketleme çalışmaları, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek sıkıntıların en aza indirilmesine yardımcı olur. Taşımanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar.

Nakliyat yaptığımız şehirler?

AmbarTÜRK firmamız Türkiye’de birçok şehirde nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamızın mal ve parsiyel yük topladığı merkezlere örnek vermek gerekirse, İzmir ve ilçeleri, İstanbul ve ilçeler, Bursa ve ilçeleri, Manisa, Eskişehir, Gaziantep, Konya, ve Uşak örnekleri verilmektedir. Ayrıca, firmamızın mal ve parsiyel yük dağıtımı yaptığı ilçeler ise Bandırma, Aksakal, Erdek, Edincik, Gönen, Sarıköy, Karacabey, Manyas, Mustafakemalpaşa şeklindedir.
Her gün Bursa, İstanbul, İzmir ile Bandırma arası komple ve parsiyel yük taşımacılığımız vardır. Bursa Bandırma arası günlük karşılıklı araç sevkiyatımız ile nakliye ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz'e Geri Dön