Lütfen Bekleyiniz...
AmbarTürk Nakliyat

Firmamız her geçen gün bünyesine yeni araçlar katmakta ve öz mal araç sayısında büyümektedir.

Hedeflerimiz ; Tüm önemli altyapı ve lisans belgelerini kısa sürede tamamlayan firmamız, büyümenin müşteri memnuniyetinden ve bu alanda sürekli ilerlemeden geçtiğinin bilincindedir. İlk hedefimiz, malları müşterinin kullanımına doğru zamanda teslim etmektir. Amacımız; Eşyalarınızın, kişisel eşyalarınızın, söz verilen adrese, güvenli ve eksiksiz, taahhüt edilen zamanda, profesyoneller ve çalışanlar eşliğinde, uygun taşıma koşullarında sigortalı olarak taşınmasıdır. Müşterileri için; Şirket, Karayolu Taşımacılığı, Karayolu Dağıtım, Depolama ve Organizasyon hizmetlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak sektörlerine özel en hassas çözümleri, en adil maliyetle ve iş ortaklığında hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Lojistik çerçevesindeki tüm faaliyetler için hizmet sunmayı hedefleyen, alanımızda yenilikçi ve öncü bir firma olmayı devam ettirmek hedeflerimiz arasındadır.

Misyon

AmbarTürk nakliyat firmamızın misyon değerleri incelendiğinde, firmamız nakliye sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alanlar ile bulunduğu bölgelerde liderlik kimliği öne çıkmaktadır. Taşınma ve eşya emniyeti, güvenirliliği, müşteri memnuniyeti, geniş araç filosu, hizmet kalitesi, kalite belgelerimiz ile Türkiye’de önde gelen nakliye firmalarından biridir. Her gün gelişen dünyada küresel ve yerel müşterilerimize, yaratıcı ve yenilikçi anlayış ile hızlı ve güvenilir ve ekonomik hizmetler sunmak firmamızın misyonudur.

Vizyon

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan, hizmet verdiği alanlarda standartlar belirleyen profesyoneller ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri odaklı çalışmaktadır. Sosyal sorumluluk ve çevresel açıdan iş ortamına örnek teşkil etmek, sorunları çözmek ve rekabet avantajı yaratmak vizyonlarımızdan bazılarıdır. Diğer vizyon değerlerimiz • Sektör ortalamasının üzerinde istikrarlı bir büyüme oranı sürdürmek,
• Hizmet verilen alanlarda belirtilen hizmet anlayışı,
• Nakliye maliyetleri ucuz firmalarla kıyaslanabilir düzeydedir,
• Güven duyan, etrafındakilere gözü kapalı hizmetlerini tavsiye eden müşterileri,
• Çalışanlar, şirketten elde edilen faydaların şirkete ve geliştiricilere kattığı değerle orantılı olduğunu bilir,
• Tüm müşterilerinin ve çalışanlarının çıkarlarını birlikte gözeten, çağa ayak uydurmak için sürekli yenilik yapan ve müşteri memnuniyetine yönelik yönetim ilkelerini uygulayan kapıdan kapıya teslimat şirketi olmak,
• Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır,
• Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar,
• İş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar.

Firma Hakkında

AmbarTürk Nakliyat

Karayolu taşımacılığı, yurtiçi taşımacılık, yurtiçi nakliye komisyonculuğu, ambar işletmeciliği, nakliyat, nakliyat ambarı işletmeciliği, parça, parsiyel, komple, kamyonet, kamyon ve tır taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermek üzere; 2003 yılında Ülküye KAYA tarafından Balıkesir ilinde kurulmuştur.Firmamız, görülen lüzum ve ekonomik gelişmelere bağlı olarak 2005 yılında Bandırma'ya taşınmıştır.

7/24 Telefon Numaralarımız

0544 243 18 01

0544 243 18 17

97

Nakliye Araçları

2342

Mutlu Müşteriler

8000

Son Ay Taşınan Yük

Ayrıcalıklarımız

2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

17 yıllık tecrübemiz ile ürünlerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı

Tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.