Lütfen Bekleyiniz...

Şehirlerarası Nakliyat

Nakliyat Araçlarımız ve Özellikleri?

Nakliyat araçlarının özelliklerinin ne olması gerektiği önemli olan konulardan biri olmaktadır. Aranan şartlar çerçevesinde en önemli unsurlardan biri taşıma aracının eşyanın taşınmasına uygun olup olmadığıdır. Nakliyat şirketlerinin nakliye şirketi yetki belgesi alabilmeleri için araçlarının muayeneden geçmiş ve K1, K2 ve K3 belgelerinden birini almış olması gerekir. Araç belirli bir yük kapasitesine sahip olmalıdır. Mallar sevk edileceğinden içi korumalı ve temiz olmalıdır. Nakliye sırasında kişisel eşyaların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmalıdır. Profesyonel nakliye şirketleri, nakliye araçlarını taşıma hizmeti için tüm özelliklerle donatmaktadır. Taşıma araçları, gerekli nitelik ve şartlara sahip olan ve taşımayı tüm evrakları ile yapmalarına izin verilen taşıma araçlarıdır. Ayrıca, nakliyat işletmelerinin kullandığı araçların, taşınan mal niteliğine göre yetki belgeleri olan araçlar olması gerekir. Tam trafik belgelerine sahip olmanın yanı sıra, trafik sigortası yaptırmanız gerekir. Bu aracı kullanacak sürücünün araçları kullanma konusunda sürücü sertifikasına sahip deneyimli bir sürücü olması gerekmektedir. Mevsime bağlı olarak ulaşımın her türlü hava şartlarına hazır olması gerekir.

Nakliyat yaptığımız şehirler?

AmbarTÜRK firmamız Türkiye’de birçok şehirde nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamızın mal ve parsiyel yük topladığı merkezlere örnek vermek gerekirse, İzmir ve ilçeleri, İstanbul ve ilçeler, Bursa ve ilçeleri, Manisa, Eskişehir, Gaziantep, Konya, ve Uşak örnekleri verilmektedir. Ayrıca, firmamızın mal ve parsiyel yük dağıtımı yaptığı ilçeler ise Bandırma, Aksakal, Erdek, Edincik, Gönen, Sarıköy, Karacabey, Manyas, Mustafakemalpaşa şeklindedir.
Her gün Bursa, İstanbul, İzmir ile Bandırma arası komple ve parsiyel yük taşımacılığımız vardır. Bursa Bandırma arası günlük karşılıklı araç sevkiyatımız ile nakliye ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz'e Geri Dön