Lütfen Bekleyiniz...

Şehirlerarası Nakliyat

Sigortalı Taşımacılık

Tüm nakliye türlerinde müşterinin aklına ilk gelen şey “Ürünüm hasar alır ise telafisi olur mu?” sorusudur. İtibar edinmiş ve kaliteli hizmet veren nakliye firmaları bu soruya rahatlıkla cevap verebilir ve cevapları da Sigortalı nakliyat olur. AmbarTÜRK Nakliyat, sigortacılık taşımacılık hizmeti de vermekte ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet verdiği her müşterisine kaliteli çözümler sunmaktadır. Bu sayede tüm müşterilerin hakları korunmakta, malın zarar görmesi durumunda bedeli iade edilmekte ve kimse mağdur edilmemektedir. Rekabetin en üst düzeyde olduğu nakliye şirketleri, sigorta hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeye çalışmaktadır. Halihazırda kalitesiyle tanınan AmbarTÜRK Nakliyat, hizmet sunumu alanında da öncüdür. Nakliyat şirketleri tarafından gerçekleştirilen sigorta işlemleri üç kısma ayrılmaktadır. Bu kısımlar,

  • Tam Zarar: Eşyayı taşıyan aracın ve tüm içeriğinin tamamen hasar görmesi durumunda sağlanan sigortadır.
  • Dar Teminat: Yük aracına ve taşınan mallara gelebilecek olası olumsuzluklardan dolayı hasarlar sağlanmaktadır. Ancak bu garanti, hırsızlık, kayıp veya ıslanma gibi sorunları kapsamaz.
  • Geniş Teminat: Taşınan eşyaların taşınması sürecinde olası tüm olayları kapsar. Bu yöntem, tüm nakliye şirketleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Hızlı Taşımacılık Firması

  AmbarTÜRK Nakliyat, taşımacılık işinde tam kapasite çalışmaya devam etmektedir. Sektöründe öncü olmaya devam ederken, kalite ve güvenilirliği ön planda tutmayı hedeflemektedir. Eşyalarınızın bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşınmasında veya depolanmasında hizmetimiz her zaman en etkili yardımcınızdır. AmbarTÜRK Nakliyat olarak ulaşımdaki birçok sorunu ortadan kaldıran stratejileri ve yenilikleri ile herkesi memnun etmek için çabalarken, ulaşımı en iyi şekilde sunmaya devam etmektedir. Taşımacıkla yola çıkan ve hızla ülke çapında bir taşımacılık sektörüne dönüşen bir firma olduğunu her geçen gün müşterilerine kanıtlamaktadır. Her işte, özellikle eşyalarınızı taşırken kendinize güven duygusu yaratmak ve vermek de çok önemlidir. Eşyalarınızın yüklenmesi özenle yapılır, yani eşyalarınızı yolculuk sırasında herhangi bir zarar görmeden istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Bu nedenle herkesin gözdesi olan nakliye şirketi olmak, büyük sorumlulukların yanında büyük ticari faydalar da sunmaktadır. Bu bilinçle AmbarTÜRK Nakliyat, sorumluluğunun bilincinde ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek bir kadroya sahiptir. Firmamız ile kolay ve hızlı sevkiyat sağlayarak güven kaybı ve zaman kaybı hissinin önüne geçmektedir. Pazara uygun fiyatlarla yapılan kargo fırsatları da müşterileri olumlu etkiler, bu nedenle müşterilerini memnun edecek özel ödeme seçenekleriyle size hizmet vermekten her zaman gurur duyarlar.

  Hizmetlerimiz'e Geri Dön